Prijevoz

2009 god smo se odlučili na ambiciozan poduhvat, kupnju vlastitog kombi vozila, u potpunosti prilagođenog OSI. Tome su prethodili razgovori sa gradonačelnikom Omiša, prof. Ivanom Škaričićem, koji je prepoznao problem i dao nam podršku kao najveći donator. U kupnju kombi vozila još su se pridružile lokalne općine Dugi Rat, Šestanovac i Zadvarje, te ex Ministarstvo obrane, branitelja i međunarodne solidarnosti. Sa ponosom možemo reći da smo u 9. mjesec 2011. godine isplatili i zadnju ratu i tako uspješno završili ovaj projekt nabavke kombi vozila. Napominjemo da je to jedino vozilo na ovom području koje je prilagođeno OSI. Kako bi vozilo stavili u funkciju zaposlili smo jednog vozača (preko programa Ministarstva socijalne politike i mladih). Sada naše vozilo prevozi djecu sa poteškoćama u razvoju i tjelesnim oštećenjima svaki dan na nastavu, (Strožanac, Split). Vozilom također osiguravamo prijevoz članova na druženja, izlete, obilazak članova, ambulantnu i stacionarnu terapiju. Uviđamo kako nam je jedno vozilo nedovoljno, tko zna, možda se opet upustimo u tu avanturu.