EDUKACIJA O RAČUNOVODSTVU NEPROFITNIH UDRUGA

OBAVIJEST ZA SVE UDRUGE SA PODRUČJA GRADA OMIŠA! EDUKACIJA O RAČUNOVODSTVU NEPROFITNIH UDRUGA

Svjesni važnosti situacije i odgovornosti koje će udruge Civilnog društva imati u budućnosti, udruga Agape, uz podršku grada Omiša, organizira “Edukaciju o računovodstvu neprofitnih organizacija “ pod vodstvom Ante Stanića, dipl.oec. sudski vještak za računovodstvo i financije, stručni suradnik na Sveučilišnom centru za stručne studije Sveučilišta u Splitu, koja će se održati u sljedećim terminima;
– 31. SIJEČANJ 2014. (PETAK), 16:30 -19:00 h. Kuglana –Agape
(Uvod općenito o neprofitnim organizacijama, tipovi neprofitnih organizacija, udruge, zaklade i fondacije, ustanove, računovodstvo neprofitnih organizacija, obveznici primjene, načela priznavanja financijskih izvještaja, iskazivanje imovine, prihoda i rashoda)
– 02. VELJAČA 2014. (NEDJELJA), 16:30 -19:00 h. Kuglana -Agape.
(Popis imovine i obveza, klasifikacije i računski plan; 0,1,2,3,4,5. Amortizacija, porezi, popunjavanje financijskih izvještaja.)

Za sve detaljnije informacije javiti se u prostorije Udruge osoba s invaliditetom “Agape”, Obala gusara bb na kontakt broj: 864-478.