Najava završne aktivnosti projekta “Vrijeme tvoje i moje – aktivno starenje i briga za stare i nemoćne”

Najava!
Završne aktivnosti projekta “Vrijeme tvoje i moje – aktivno starenje i briga za stare i nemoćne”
Partner na projektu, Centar za Socijalnu Skrb Omiš, ravnateljica Renata Jurčević, dipl.soc.radnik, odrzat će zadnji ciklus predavanja, koja su namjenjena osobama starije životne dobi:
Teme:
– Prava iz sustava socijalne skrbi
– Zaštita od nasilja u obitelji

Partner na projektu, Grad Omiš, Katarina Pupačić, Upravni odjel za gospodarstvo i društvene djelatnosti, održat će predavanje na temu:
– Pozitivni primjeri prakse, poduzete aktivnosti i mjere sa ciljem spriječavanja institucionalizacije, spriječavanje socijalne isključenosti i izoliranosti osoba starije životne dobi, te osoba s invaliditetom starije životne dobi.

Četvrtak, 26.10.2017. u 17.00 sati, prostor Udruge
Pozivamo sve zainteresirane, bez obzira da li ste članovi Udruge ili ne, da nam se pridružite 🙂
Projekt je sufinanciran od Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijlanu politiku.