04.05.2018 PREZENTACIJA TAKTIČKO-TEHNIČKI ZBOR GRADSKIH RESURSA U SUSTAVU CIVILNE ZAŠTITE

04.05.2018 PREZENTACIJA
TAKTIČKO-TEHNIČKI ZBOR GRADSKIH RESURSA U SUSTAVU CIVILNE ZAŠTITE
Udruga Agape je jedina organizacija civilnog društva na našem području koja okuplja osobe s invaliditetom. Kao takvi, imamo i ažurirani registar članova sa našeg područja. Pružajući socijalne usluge, kao što je pomoć u kući, a u suradnji sa Centrom za socijalnu skrb, imamo i evidenciju starijih i nemoćnih osoba sa našeg područja, Sve su to podaci koji uveliko mogu olakšati rad Stožera za civilnu zaštitu.

Također posjedujemo kombi vozilo koje je atestirano i u potpunosti prilagođeno osobama s invaliditetom. U svakodnevnom obavljanju svoje djelatnosti, kombi vozilo služi za prijevoz djece s teškoćama u razvoju do škola i ustanova, kao i za prijevoz osoba s invaliditetom, te starijih i nemoćnih osoba na preglede, terapije, druženja..

Do sada, u nekoliko navrata, prilikom ekstremnih vremenskih uvjeta, stavljali smo se na raspolaganje i Hitnoj službi Omiš, za prijevoz ili zbrinjavanje pacijenata iz udaljenih ruralnih područja.

Zadovoljstvo nam je da i mi, kao jedna civilna Udruga, možemo pridonijeti kvalitetnijem radu Stožera za civilnu zaštitu, te se pridružujemo predstavljanju projekta “Taktičko-tehnički zbor gradskih resursa u sustavu civilne zaštite”