„CUPI`S SPOON“ 2024. u organizaciji Udruge UNUO iz Zagreba

03.10.2024.

U sklopu drugog međunarodnog gastro natjecanja za osobe s invaliditetom „CUPI`S SPOON“ 2024. u organizaciji Udruge UNUO iz Zagreba:

20.10.2024. iza Hotela Novi Zagreb, Ulica Ive Robića 2, Zagreb,

od 12:00 do 19:00 sati održati će se event pod nazivom „CUPI`S SPOON“ Family day!

Event se sastoji od nekoliko inovativnih sadržaja, a vas pozivamo na:

❣️ INKLUZIVNO – TURISTIČKI SAJAM ORGANIZACIJA sa područja Republike Hrvatske u organizaciji udruge Inkluzivna kuće Zvono, u suradnji s partnerima Udrugom najosjetljivijih u osposobljavanju (UNUO) i Udrugom za promicanje kreativnosti GEA.

❣️ POZIVAMO ZAINTERESIRANE ORGANIZACIJE DA SE ODAZOVU OVOM EVENTU

❣️ Nudimo vam priliku da predstavite svoje radove/proizvode građanima i posjetiteljima Grada Zagreba sa ciljem vaše promocije i povećanja vidljivosti.

Event će biti popraćen glazbenim programom.

PRAVILA I PROTOKOL SUDJELOVANJA ZA IZLAGAČE:

• MJESTA za sudjelovanje su ograničena stoga je potrebno izvršiti prijavu putem prijavnog obrasca koji sadrži klauzulu da izlagač daje organizatorima eventa privolu za snimanje i fotografiranje te korištenje nastalih materijala za promotivne svrhe u medijima i na društvenim mrežama.
  • PRIJAVE traju od 24.09.2024.-10.10.2024. nakon čega će organizatori izvršiti odabir određenog broja organizacija koje će zaprimiti službenu pozivnicu za sudjelovanje na eventu.
  • ODABRANI IZLAGAČI zaprimiti će službenu pozivnicu i broj izložbenog pulta. Samo odabrani izlagači imaju pravo sudjelovanja na eventu. Službena pozivnica izlagačima služi kao ulaznica na event koju je potrebno pokazati na info pultu.
  • INFO PULT u obliku mobilne kućice biti će prepoznatljivo označen.
  • ODABRANE će izlagače na lokaciji eventa dočekati izložbeni pult veličine 80X120 presvučen crnom rastezljivom navlakom, označen dostavljenim brojem-bez naknade.
  • IZLOŽBENI PULTOVI biti će raspoređeni iza Hotela Novi Zagreb pod naznačenim brojevima gdje će se nalaziti i ostali poratni sadržaju niže navedeni.
  • SVAKI ĆE IZLAGAČ na izložbeni pult naznačen dostavljenim brojem imati pravo izložiti svoje radove i/ili proizvode, letke/brošure/promotivne materijale i jedan pano/baner.
  • Nije dozvoljeno mijenjati svoj broj izložbenog pulta bez odobrenja organizatora.
  • Na radove/proizvode nije dozvoljeno isticanje cijena, ali je dozvoljeno građanima/posjetiteljima reći predloženu visinu donacije(potrebno je ponijeti donacijske kutijice).
  • NA LOKACIJU je potrebno doći u 9:00 sati, na info pultu potrebno je pokazati pozivnicu i preuzeti dostavljeni broj izložbenog pulta, iskrcati stvari i sudionike iz vozila te preparkirati vozilo na obližnje parkiralište i zatim krenuti sa postavljanjem radova/proizvoda.
  • Do 11:00 sati izložbeni pultovi trebaju biti završeni i uređeni isključivo sa onim proizvodima/radovima upisanim unutar prijavnog obrasca radi uvodnog fotografiranja.
  • U 12:00 sati kreće svečano otvorenje sa uvodnim govorima i obilazak izložbenih pultova VIP uzvanika koji nakon toga odlaze u prostore hotela na međunarodno gastro natjecanje „CUPI`S SPOON“.
  • Do 19:00 sati traje mogućnost promocije vaših radova/proizvoda građanima i posjetiteljima
    • niti u kojem trenu nije dozvoljeno ostavit svoj izložbeni pult bez nadzora, izlagači sami snosite odgovornost za nestanak stvari.
  • SVAKI IZLAGAČ dužan je biti nazočan tijekom cijelog eventa i nije dozvoljeno pospremanje izložbenog materijala za vrijeme trajanja eventa bez izričitog odobrenja organizatora.
  • NI U KOJEM SLUČAJU nije dozvoljeno korištenje CUPIS SPOON logotipa koji je u zaštićenom vlasništvu Udruge UNUO kao što nije dozvoljeno CUPIS SPOON logotip isticatI na vašim proizvodima/radovima/banerima.

DIO EVENTA KOJE JE ISKLJUČIVO ZA GRAĐANE I POSJETITELJE EVENTA:

• STREET FOOD FESTIVAL – degustacija finger food zalogaja i pića koje pripremaju nacionalni pobjednici “CUPI`S SPOON” natjecanja 2024. iz 18 zemalja Europe
  • PLESNI KORACI – za djecu uz profesionalne plesače plesne skupine STATION No.5
  • GURAJUĆE TRČANJE – čuveni Marko Kos.
  • DOBITNA TOMBOLA – svaki puni sat 100 dobitnih tombola!

Više o samom događaju možete pronaći na:

Više o svemu nalazi se u pozivu sa programu i protokolom koje se nalazi u prilogu.
Da biste postali izlagač na  Inkluzivno-turističkom sajmu organizacija, potrebna je prijava putem poveznice
https://forms.gle/8gg4P5i5Erx1oz7w5  do 10.10.2024.