Zahvala Planinarskog društva Imber Omiš

Planinarsko društvo Imber Omiš

Dragi prijatelji,
želimo se zahvaliti svima koji su zadnja tri dana sudjelovali u humanitarnoj akciji koju smo pokrenili.
Skupili smo, presortirali, zapakirali ukupno 3 kamiona (cca 50 paleta) pomoći za područja pogođenih potresom.
Zahvaljujemo se:
Udruga Prijatelj, Dijabetičko društvo Omiš, Udruga izviđača Omiš, VOLONTERI Crveni križ Omiš, Moto klub Omiški gusar, AGAPE, Dalmacija Ultra Trail, Peu Gata, DVD Omiš, HVIDRA, Mjesni odbori na području cijele općine Omiš, Omial, Galeb, Studenac, HEP, Peovica, TZ Omiš… (vjerovatno smo nekog zaboravili🤷‍♂️❤️)
Posebno se zahvaljujemo svim pojedincima koji su donirali i pomogli ovu akciju❤️.
Zahvaljujemo se i restoranima, fast food-ovima, diskontima koji su nahranili i napojili sve volontere.
Zahvaljujemo se svim pojedincima i firmama koji su ponudili svoja kombi vozila i kamione za prijevoz.
Zahvaljujemo se i Grad Omiš i gradonačelniku na velikoj logističkoj potpori.
Hvala i našim GSS članovima koji su na terenu i neumorno rade❤️
Uglavnom hvala SVIMA koji su na bilo koji način POMOGLI da se ovo organizira i odradi.
JAAAKO SMO PONOSNI
Ukoliko bude potrebe za daljnjim akcijama očekujemo vas u najmanje istom broju💪💪💪
Sad spremajte, kuvajte i opustite se u krugu vaših familija, a planinari PD Imber Vam čestitaju Božić i Novu godinu👏👏👏
ŽIVILI 🥂🥂🥂