Obavijest o radu Udruge s obzirom na opću epidemiološku situaciju

Obavijest za sve naše članove a i ostale potrebite o radu Udruge, a s obzirom na opću epidemiološku situaciju:
– rad ureda je organiziran u dvije smjene, od 08.00 -17.00 sa pauzom 13.00 – 13,30 zbog prozračivanja prostorija
-sva komunikacija, kada je to primjenjivo, sa članovima, korisnicima, djelatnicima, strankama odvija se putem telefona 021 863-477, ili e mail adrese: agape@udruga-agape.hr
– eventualni, oni neophodni dolasci u Udrugu (preuzimanje pomagala, pelena i sl) organizirani su na način da je na ulaznim vratima postavljeno zvono i ulazi se samo u predsoblje udruge, sa obaveznom zaštitnom maskom.
– usluga fizioterapeuta se ograničava samo za nužne potrebe
– prijevoz se ograničava samo na prijevoz učenika
– obilazak i terenske posjete članovima i korisnicima se zaustavljaju
– radionice i ostala druženja se odgađaju do povoljnijih prilika
Poštivanje i prihvaćanje ovih mjera su u našem zajedničkom interesu, te se nadamo vašem razumjevanju.
Zdravi nam i veseli bili! Ostanimo odgovorni!