O prevenciji kriminaliteta i društveno neprihvatljivog ponašanja u suradnji s Policijskom upravom splitsko-dalmatinskom

U sklopu dnevnog vođenog programa, svakog trećeg utorka realizira se emisija o prevenciji kriminaliteta i društveno neprihvatljivog ponašanja u suradnji s Policijskom upravom splitsko-dalmatinskom. Dana 06.12.2016 je održana emisija u kojoj se govorilo o suradnji policije i udruga osoba s invaliditetom. Gosti emisije su bili gospodin Jasen Hasukić, policijski službenik za nadzor i planiranje i prevenciju iz odjela prevencije policijske uprave Splitsko-Dalmatinske, gospodin Ivica Bašić predsjednik udruge TOMS iz Trogira i gospođa Natali Stanić, predsjednica udruge AGAPE iz Omiša.