JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA

Na temelju točke 2.2 Dokazivanje ciljne skupine Uputa za prijavitelje Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Zaželi – prevencija institucionalizacije“ te Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za provedbu projekta „Zaželi – Ostani kod kuće s Udrugom Agape“, kodni broj SF.3.4.11.01.0413 sklopljen dana 15. travnja 2024. između Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te Udruge osoba s invaliditetom “Agape” – Omiš, predsjednica Udruge, Natali Stanić dana 30. travnja 2024. raspisuje

 

JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA

 

ZA ODABIR SUDIONIKA/CILJNE SKUPINE

ZA UKLJUČIVANJE U PROJEKT „ZAŽELI – OSTANI KOD KUĆE S UDRUGOM AGAPE“ U OKVIRU PROGRAMA ZAŽELI – PREVENCIJA INSTITUCIONALIZACIJE”

Preuzmite dokumente: javni poziv , prijavnica