Izleti i druženja

Potrebno je i poželjno ponekad malo odšetati iz vlastite sredine i okruženja, ali u dobrom društvu. U tu svrhu pokušavamo organizirati izlete koji su dovoljno daleko (ne previše), na mjesta koja su svojom pričom i tematikom dovoljan mamac da nas izvuku iz naše svakodnevnice. Tako smo organizirali izlet na slapove Krke, te posjet morskim orguljama i pozdrav suncu u Zadar (2009). Bilo nas je 30-tak i tako smo počeli. 2011. smo bili na cjelodnevnom izletu u Međugorje. Ovaj put nas je bilo mnogo više, čak 60. Drago nam je što su nam se ovaj put pridružili i teško pokretni članovi za koje je bio rezerviran kombi. Za volontere organiziramo posjete sajmovima (GAST, SASO), idemo na koncerte, predstave …
Gdje da organiziramo sljedeći izlet pitanje je na koje čekamo vaš prijedlog.