ESF Projekt “Usluga osobne asistencije Omiš- Makarska- Imotski”, UP.02.2.2.14.0064.

Projektom su zaposlena 22 osobna asistenta za 22 korisnika. Projekt traje 20 mjeseci, a vrijednost mu je 1.999.924,31 kn.
Danas su naš projektni tim: koordinatorica Petra Mimica i administrator Danijel Čelan obišli partnerske udruge te podijelili zaštitna sredstva za rad osobnih asistenata. A sve smo dodatno razveselili projektnim majicama i kapama za svakog korisnika i osobnog asistenta.
Svima zaposlenim na projektu- projektnom timu, osobnim asistentima i korisnicima zahvaljujemo na odličnoj suradnji i želimo svima uspješan nastavak rada!