Donacija u iznosu 10.000,00 kn u sklopu projekta trgovačkog lanca Studenac “Korak bliže zajednici“.
Jako nam je značajna ova donacija jer među našim članovima imamo osobe koje žive na pragu siromaštva i socijalne isključenosti, a donirana sredstva ćemo iskoristiti kako bismo im pomogli, smanjili rizik od siromaštva i značajno im olakšali svakodnevnicu. Također poboljšanjem kvalitete života naših članova indirektno se djeluje i na poboljšanje kvalitete života članova njihove uže i šire obitelji.
Drugi dio sredstava ćemo uskoristiti za redovne radionice i različita druženja.
Zahvaljujemo se Studencu, koji na ovaj način podržava i pomaže neprofitne organizacije koje svojim radom doprinose pozitivnim promjenama u društvu.
Sretno svim udrugama u ostvarivanju ovakvih, jako nam znacajnih, donacija.